• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Premiera drugiego sezonu Stranger Things zbliża się wielkimi krokami i w związku z tym Netflix opublikował nowy teaser, który prezentuje nam tytuły poszczególnym epizodów. Osoby, które przeraźliwie boją się spoilerów bardziej niż Demogorgon, uspokajamy, że na ten czas tytuły trzech ostatnich odcinków nie zostaly ujawnione. Widocznie kryje się w nich niemała tajemnica. Jak stwirerdzili twórcy serialu, bracia Duffer: fani w j*banym internecie są cwani i nie zamierzają powtórzyć tego samego błędu, jak twórcy między innymi Westworld.  A pozostałe odcinki nazywają się:

1. Madmax

2. Trick or Treat, Freak

3. The Pollywog

4. Will the Wise

5. Dig Dug

6. The Spy

 

Możecie sprawdzić to w poniższym materiale: 

Opis fabuły: Rok 1984, Hawkins w stanie Indiana. Mieszkańcy wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty - z drugiej strony jednak na tych, którzy ocaleli, wciąż czyha coś znacznie bardziej przerażającego.

Obsada: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Cara Buono, Charlie Heaton, Matthew Modine, Sadie Sink, Brett Gelman, Linn Berthelsen, Sean Astin, Paul Reiser oraz Dacre Montgomery.

Premiera Stranger Things 2 już 27 października 2017 r.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.