• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Czy słyszeliście, jaką niezwykłą pasję posiadał Józef Piłsudski? Wiecie, jakich sposobów używał w swym fachu najsłynniejszy polski kasiarz? A może chcielibyście się dowiedzieć, jak to było z tym gestem Kozakiewicza? O tym wszystkim, na lekkim rauszu, opowiedzą wam Kasia Kołeczek, Maciej Nawrocki i Bartek Kasprzykowski w pierwszym odcinku najnowszego serialu Comedy Central pt. Drunk History - Pół litra historii! Już 12 października o godzinie 22 produkcja rozpocznie bieg przez historię Polski i ani myśli się zatrzymywać!

d1Fot. Małgorzata Węgrzyn

Drunk History - pół litra historii to polska wersja popularnego w Stanach Zjednoczonych programu komediowego. Znane osoby, będąc pod lekkim wpływem alkoholu, opowiadają o zabawnych sytuacjach towarzyszących wydarzeniom z historii Polski. Fabułę opowieści obrazują inscenizacje, w których wszystkie kwestie wypowiadane są przez narratora, a sami aktorzy naśladują je ruchem ust. Każdy kolejny odcinek serii ukazywać się będzie w czwartki o godzinie 22.

d2Fot. Małgorzata Węgrzyn

Producentem wykonawczym „Drunk History – Pół lita historii” jest ATM Grupa S.A. Reżyserami serialu są Bartosz Prokopowicz i Jan Macierewicz.

Czytaj więcej na: http://satkurier.pl/news/163832/drunk-history-pol-litra-historiiw-comedy-central.html

 

Producentem wykonawczym „Drunk History – Pół lita historii” jest ATM Grupa S.A. Reżyserami serialu są Bartosz Prokopowicz i Jan Macierewicz.

Czytaj więcej na: http://satkurier.pl/news/163832/drunk-history-pol-litra-historiiw-comedy-central.html

Producentem wykonawczym Drunk History – Pół lita historii jest ATM Grupa S.A. Reżyserami serialu są Bartosz Prokopowicz i Jan Macierewicz.

Źródło: Comedy Central / Ilustracja wprowadzenia: Piotr Dejneko

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    roberto · 4 miesięcy temu
    Poza tym postacie ubrane w kostiumy z epoki historie robią się jeszcze zabawniejsze, kiedy wymawiają kwestie opowiadane są przez wstawionych narratorów.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.