• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kanał HISTORY opublikował niedawno oficjalny plakat promujący 5. sezon serialu Wikingowie - znajdziecie go poniżej w dwóch wersjach (pionowej i poziomej) wraz z pomysłowymi zwiastunami postaci tego krwawego widowiska. Dwugodzinna premiera omawianej serii nastąpi w środę, 29 listopada. Na plakacie możecie podziwiać Bjorna (Alexander Ludwig), Ivara (Alex Høgh Andersen), Haralda Finehaira (Peter Franzén), Lagerthę (Katheryn Winnick) i Ubbe'a (Jordan Patrick Smith) w trakcie ogromnej batalii, co z pewnością nawiązuje do nadchodzących sojuszy i zdrad, które zdeterminują przyszłego władcę świata po szokującej śmierci Ragnara Lothbroka mającej miejsce podczas ostatniego sezonu.

Zobacz również: Produkcja Gry o Tron wstrzymana przez... ślub Kita Haringtona!

Piąty sezon rozpoczyna się od przejmującego przywódco nad armią wikingów Ivara, podczas gdy Lagertha panuje jako królowa Kattegat. Zamordowanie przez wspomnianego powyżej bohatera jego brata - Sigurda, stanowi podwaliny okrutnych walk. Synowie Ragnara obmyślają bowiem dokładnie swoje kolejne ruchy, po pomszczeniu śmierci własnego ojca. Bjorn podąża za swoim przeznaczeniem do Morza Śródziemnego, a Floki (Gustaf Skarsgård), który cierpi po stracie żony, Helgi, decyduje się ruszyć w ocean poświęcając się woli Boga. Warto tutaj dodać, że Jonathan Rhys Meyers dołączył do obsady widowiska jako Bishop Heahmund, czyli przerażający wojownik, który z pasją maniaka broni zarówno swoją wiarę, jak i króla.

vikings1Fot. HISTORY

vikings2Fot. HISTORY

Wikingowie to uznana przez krytyków seria, którą stworzył Michael Hirst. Jego produkcja powiada o niezwykłych przygodach najeźdźców i odkrywców Wieków ciemnych.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - HISTORY 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.