Wikingowie powracają! Pomysłowe zwiastuny postaci oraz prawdziwa jatka na nowym plakacie serialu!

Kanał HISTORY opublikował niedawno oficjalny plakat promujący 5. sezon serialu Wikingowie – znajdziecie go poniżej w dwóch wersjach (pionowej i poziomej) wraz z pomysłowymi zwiastunami postaci tego krwawego widowiska. Dwugodzinna premiera omawianej serii nastąpi w środę, 29 listopada. Na plakacie możecie podziwiać Bjorna (Alexander Ludwig), Ivara (Alex Høgh Andersen), Haralda Finehaira (Peter Franzén), Lagerthę (Katheryn Winnick) i Ubbe’a (Jordan Patrick Smith) w trakcie ogromnej batalii, co z pewnością nawiązuje do nadchodzących sojuszy i zdrad, które zdeterminują przyszłego władcę świata po szokującej śmierci Ragnara Lothbroka mającej miejsce podczas ostatniego sezonu.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=xdS5bV4vNcQ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=POryGlFVhbw

https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=JTFoma5LPTY

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=9cTfJbVgNl0

Zobacz również: Produkcja Gry o Tron wstrzymana przez… ślub Kita Haringtona!

Piąty sezon rozpoczyna się od przejmującego przywódco nad armią wikingów Ivara, podczas gdy Lagertha panuje jako królowa Kattegat. Zamordowanie przez wspomnianego powyżej bohatera jego brata – Sigurda, stanowi podwaliny okrutnych walk. Synowie Ragnara obmyślają bowiem dokładnie swoje kolejne ruchy, po pomszczeniu śmierci własnego ojca. Bjorn podąża za swoim przeznaczeniem do Morza Śródziemnego, a Floki (Gustaf Skarsgård), który cierpi po stracie żony, Helgi, decyduje się ruszyć w ocean poświęcając się woli Boga. Warto tutaj dodać, że Jonathan Rhys Meyers dołączył do obsady widowiska jako Bishop Heahmund, czyli przerażający wojownik, który z pasją maniaka broni zarówno swoją wiarę, jak i króla.

vikings1

vikings2

Wikingowie to uznana przez krytyków seria, którą stworzył Michael Hirst. Jego produkcja powiada o niezwykłych przygodach najeźdźców i odkrywców Wieków ciemnych.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – HISTORY 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?