Będzie 2 sezon serialu Star Trek: Discovery!

Stacja CBS oficjalnie ogłosiła, że serial Star Trek: Discovery zostanie przedłużony na 2 sezon! W Polsce produkcję możemy oglądać co tydzień w poniedziałki na platformie Netflx. Poniżej możecie zobaczyć materiał zapowiadający powstanie 2 serii kosmicznego widowiska.

Akcja Star Trek: Discovery toczy się na dziesięć lat przed wydarzeniami przedstawionymi w serii oryginalnej i skupi się wokół zimnej wojny między Federacją a Klingonami. W przeciwieństwie do innych produkcji osadzonych w uniwersum, centralną postacią będzie Pierwsza Oficer Michelle Burnham (S. Martin-Green), a nie kapitan statku. W serialu wystąpią Sonequa Martin-Green, Michelle Yeoh, Jason Isaac, Chris Obi, Mary Wiseman, Anthony Rapp, Doug Jones, Terry Serpico, Shazad Latif, James Frain, Mary Chieffo.

Pierwszy sezon serialu będzie liczył 15 odcinków i zostanie podzielony na dwa rozdziały: pierwszy zakończy się już w listopadzie, a drugi rozdział rozpocznie się w styczniu 2018 roku.

Źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: CBS

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?