Powstanie serial na podstawie książki Remigiusza Mroza!

Ma 30 lat. Na koncie już ponad 20 książek. Remigiusz Mróz (laureat Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru w 2016 roku) to prawdopodobnie najmłodszy pisarz, który ma na swoim koncie tak wiele powieści kryminalnych i political-fiction. Stworzył postać m.in. Joanny Chyłki i komisarzem Forstem. Pisarz pisał także powieści historyczne. W poście, który mozna zobaczyć poniżej, Mróz informuje o premierze dzieła Większości bezwględna. Oprócz nowej książki fani doczekają się również serialowej ekranizacji Wotum nieufności (cyklu, którego drugim tomem jest Większość bezwzględna).

 

Zobacz również: Pasażer – Liam Neeson w nowym zwiastunie filmu akcji!

Pisarz podzielił się także informacją o reżyserze serialu. Zostanie nim Łukasz Palkowski, który na swoim koncie ma już wiele nagród. Jego jeden z filmów Bogowie był wielokrotnie doceniany. 17 listopada możemy zobaczyć nową produkcję tego reżysera – Najlepszy z Jakubem Gierszałem w roli głównej.

Źródło: Spidersweb/ Ilustracja wprowadzenia: remigiuszmróz.pl

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?