Mindhunter – David Fincher chce 5 sezonów serialu!

Serial Mindhunter całkiem niedawno miał swoją premierę na Netflixie, i co tu dużo mówić, spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami. Opowiada on o dwójce agentów FBI, którzy prowadzą behawioralne badania. Rozmawiając z seryjnymi mordercami próbują ich zrozumieć i wpływa to także na rozwiązywanie nowych kryminalnych zagadek. 

Holt Maccalany, aktor wcielający się w Billa Tencha (jednego z agentów FBI) poinformował portal ScreenRant o swoim entuzjazmie związanym z pozytywnym odbiorem serialu. Zdradza także, że David Fincher chciałby zrobić aż 5 sezonów Mindhuntera. Aktor nie ukrywa, że nie jest pewny takiego rozwiązania, ale ma nadzieję, że te wszystkie nowe części będą z tymi samymi bohaterami. McCallany pracował nad kilkoma poprzednimi filmami Finchera – między innymi  Fight Club – i nic dziwnego, że ma nadzieję, że Mindhunter będzie kontynuowany przez długi czas, biorąc pod uwagę jego znaczącą rolę jako agenta FBI.

mindhunter zwiastun

Zobacz również: Mindhunter – recenzja 1. sezonu!

Sezon 1 dotyczy między innymi spotkań agentów  z  Edem Kemperem i Richardem Speckem. W Mindhunterze występują także m.in. Jonathan Groff ( w roli głównej), Hannah Gross czy Sonny Valicenti. Akcja rozgrywa się w roku 1979. 

Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: TVweb

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?