2. sezon American Crime Story – nowy teaser i data premiery!

Po sukcesie jakim cieszył się pierwszy sezon American Crime Story prezentujący głośną sprawę O.J. Simpsona nadchodzi kontynuacja serii. Kolejny sezon skupi się na morderstwie znanego projektanta mody, Gianni’ego Versace. Oprócz teasera, który zobaczyć możecie poniżej, stacja FX ujawniła też datę premiery – The Assasination of Gianni Versace zadebiutuje na małym ekranie już 17 stycznia 2018 roku! Premierowy odcinek reżyseruje twórca serialu – Ryan Murphy, a za scenariusz serialu odpowiedzialny jest Tom Robb Smith. 

https://www.youtube.com/watch?v=Cq2fYE_UTjs

Zobacz również: Gwiazdorska obsada nowej wersji Króla Lwa ujawniona! Beyonce jako Nala!

The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story opowie o morderstwie na słynnym projektancie mody, do którego doszło w 1997 roku, gdy Versace wracał do swojej posiadłości w Miami Beach. Andrew Cunanan, seryjny morderca, zabił Gianniego na schodach jego słynnej wilii. Kilka dni później Cunanan popełnił samobójstwo.

Obsada: Penelope Cruz, Edgar Ramirez, Darren Criss, Ricky Martin.

Źródło: youtube.com, comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?