Syrenka, Paprykarz szczeciński i Kazimierz Deyna w nowym odcinku Drunk History – Pół litra historii!

W kolejnym odcinku Drunk History – Pół litra historii poznamy historie dwóch niezwykłych polskich wynalazków oraz jednego wybitnego rodaka. Kacper Ruciński przybliży nam dzieje kultowego polskiego samochodu – Syreny i jej pamiętnego udziału w rajdzie Monte Carlo. Dzięki Vieniowi dowiemy się kto i dlaczego wpadł na pomysł paprykarza szczecińskiego. Na koniec Tomasz Zimoch przybliży nam postać wybitnego polskiego piłkarza, Kazimierza Deyny oraz jego wielkiej miłości do sportu i… kobiet.

https://www.youtube.com/watch?v=hi6Mt_-MH64

Drunk History – pół litra historii to polska wersja popularnego w Stanach Zjednoczonych programu komediowego. Znane osoby, będąc pod lekkim wpływem alkoholu, opowiadają o zabawnych sytuacjach towarzyszących wydarzeniom z historii Polski. Fabułę opowieści obrazują inscenizacje, w których wszystkie kwestie wypowiadane są przez narratora, a sami aktorzy naśladują je ruchem ust. Drunk History – Pół litra historii w czwartki o 22:00 tylko w Comedy Central!

Źródło: Info Prasowe | Ilustracja główna: Comedy Central – Piotr Dejneko

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?