Cztery wesela i pogrzeb powracają w wersji serialowej!

Platforma Hulu ogłosiła dziś plany stworzenia serialu opartego o pamiętną komedię z 1994 roku, Cztery wesela i pogrzeb. Scenariusze produkcji ma zająć się Mindy Kaling, którą w przyszłym roku będziemy podziwiać w filmie Ocean’s Eight. Oprócz niej pieczę nad projektem trzymać będą również twórcy oryginału, min. Matt Warburton, Richard Curtis, Jonathan Prince, Tim Bevan oraz Eric Fellner.

Zobacz również: Święta coraz bliżej z oficjalnym zwiastunem filmu Listy do M. 3!

Cztery wesela i pogrzeb to jedna z popularniejszych brytyjskich komedii romantycznych. Opowiada o Charlesie, w którego wciela się Hugh Grant.Jest on częstym gościem na weselach przyjaciół. Nie zamierza się żenić do czasu, aż poznaje piękną Amerykankę. Produkcja otrzymała dwie nominację do Oscara, w tym tę w głównej kategorii Najlepszy film. Jej problem polegał jednak na tym, że było to rozdania z 1995 roku, co oznacza że na jej drodzę po statuetkę stanęły takie hity jak Forrest Gump, Pulp fiction czy Skazani na Shawshank. Za reżyserię filmu odpowiadał Mike Newell, a jego scenarzystą (również z nominacją oscarową) był Richard Curtis, który później wyreżyserował kilka innych równie ciepło wspominanych komedii, takich jak Czas na miłość czy To właśnie miłość.

https://www.youtube.com/watch?v=g-HeV8Z6iXc

Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów odnośnie daty premiery czy obsady serialu.

źródło: independent.co.uk / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Cztery wesela i pogrzeb

 

 

Redaktor

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?