• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jeszcze nie doszło do oficjalnej premiery Punishera, a już dziś rozpocznie się kręcenie trzeciej odsłony przygód Diabła z Hell's Kitchen. Dzięki uprzejmości UsableID, możemy zobaczyć na ich Twitterze oznaczenia No Parking w pewnej nowojorskiej miejscówce. Jak widzimy poniżej, widnieje tam dopisek Ringside S3, który jest tytułem roboczym projektu. Widać twórcom bardzo zależy na zachowaniu szczegółów projektu w sekrecie.

Wedle wielu doniesień, fabuła 3. sezonu Daredevila opierać sie będzie na komiksie Franka Millera z 1986 roku pod tytułem Born Again. Matt Murdoch spotkać ma się tam ze swoją matką Maggy Murdoch. Na rok 2018 zaplanowano kontynuacje trzech seriali związanych z ulicznymi herosami Marvela. Wiosną prawdopodobnie zobaczymy 2. sezon Jessiki Jones, latem - 2. sezon Luke'a Cage'a, zaś Daredevil prawdopodobnie będzie gotowy na przełom jesieni i zimy.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.