• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Odcinek zwieńczający bardzo słabo ocenianą przez wszystkich serię nie został co prawda obejrzany przez aż tak małą liczbę widzów w stosunku do poprzedniego epizodu jak myślano, jednak w dalszym ciągu statystycznie rzecz biorąc znajduje się on na dnie stawki. 

1.95 miliona widzów obejrzało w ten piątek Inhumans, podczas gdy przedostatni odcinek miał nieco więcej, bo 1.96 miliona oglądających go telewidzów. Spośród osób pomiędzy 14. a 49 rokiem życia wedle statystyk zaledwie 2% z oglądających stację przypadało na jedną godzinę. A to już naprawdę straszliwy cios.

fot. materiały prasowe

Cóż powiedzieć, to chyba raczej koniec tej serii. Bo wątpliwe jest, by przy tak ogromnej klapie na literalnie każdym możliwym polu ktokolwiek odważył się na kontynuację. Wielka szkoda, biorąc pod uwagę, że to wręcz nieprawdopodobne, iż tak świetna i oryginalna komiksowa historia jest traktowana w ten sposób.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.