• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Serial Star Trek: Discovery który w Polsce oglądać możemy na platformie Netflix rozpoczyna kilku miesięczną przerwę w emisji. Telewizja CBS odpowiadająca za produkcję serii udostępniła już zwiastun 2. połowy sezonu. Zobaczcie co czeka nas w styczniu kiedy produkcja powróci na ekrany!

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Star Trek: Discovery

Akcja Star Trek: Discovery toczy się na dziesięć lat przed wydarzeniami przedstawionymi w serii oryginalnej i skupi się wokół zimnej wojny między Federacją a Klingonami. W przeciwieństwie do innych produkcji osadzonych w uniwersum, centralną postacią będzie Pierwsza Oficer Michael Burnham (S. Martin-Green), a nie kapitan statku. 

W serialu występują: Sonequa Martin-Green, Michelle Yeoh, Jason Isaac, Chris Obi, Mary Wiseman, Anthony Rapp, Doug Jones, Terry Serpico, Shazad Latif, James Frain, Mary Chieffo.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: CBS

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.