The Handmaid’s Tale, The Path, The Looming Tower i Hard Sun – znamy daty premier!

Hulu zapowiedziało dziś, że 2. sezon The Handmaid’s Tale zadebiutuje w kwietniu 2018 roku. Ma on kontynuować wątki poprzedniego sezonu i skupi się na ciężarnej Offred i jej walce o to, by uwolnić jej przyszłe dziecko od dystopijnych horrorów Gilead. Tym razem dostaniemy 13 odcinków. Z kolei 3. sezon The Path, gdzie główną rolę gra Aaron Paul kojarzony przeważnie z postacią Jessego Pinkmana z serialu Breaking Bad, pojawi się 17 stycznia 2018 roku.

Podano również daty premier dwóch nowych seriali sieci.

The Looming Tower obejrzymy 28 lutego. Serial będzie się składać z 10 jednogodzinnych epizodów, do których scenariusz sporządzi nominowany do statuetki Akademii Filmowej Dan Futterman. Za wyreżyserowanie odpowiedzialny będzie laureat Oscara oraz nagrody Emmy – Alex Gibney. Produkcja została oparta na exposé zwycięzcy Nagrody Pulitzera – Lawrence’a Wrighta, które dotyczyło wzrastającego zagrożenia związanego z Osamą Bin Ladenem i Al-Kaidą, jak również traktującego o rywalizacji CIA z FBI. Walka pomiędzy wymienionymi organizacjami mogłaby być według powyższego pana przypadkową przyczyną tragedii z 11 września, a co za tym idzie, początkiem wojny w Irak. W obsadzie projektu znajdują się następujące osoby: Jeff Daniels (Newsroom), Tahar Rahim (Prorok), Michael Stuhlbarg (Poważny człowiek), Bill Camp (Długa noc), Virginia Kull (Gracepoint), Louis Cancelmi (Zaprzysiężeni) i Sullivan Jones (Parks and Recreation).

Zobacz również: The Handmaid’s Tale – Ofglen żyje! Alexis Bledel powróci w 2. sezonie!

Hard Sun natomiast swoją premierę będzie miało 7 marca 2018 roku. W obsadzie znajdziemy przede wszystkim Agyness Deyn oraz Jima Sturgessa, którzy wcielą się w detektywów Elaine Renko i Roberta Hicksa. Zagrają partnerów, a zarazem wrogów, którzy egzekwują prawo i chronią swoich ukochanych w świecie, który codziennie jest bliżej naturalnej zagłady. Hicks to głowa rodziny i oddany funkcjonariusz. Jest jednak mocno skorumpowany. Renko jest trudna i zniszczona, lecz jest nieprzekupna. Oboje stoją po różnych stronach społecznego oraz moralnego spektrum i nie mają do siebie nawzajem zaufania, i to z dobrych powodów. Muszą się jednak nauczyć współpracować, jeśli chcą przeżyć.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Hulu

Największy fan BoJacka Horsemana. Wyznawca Christophera Nolana.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?