Black Mirror – zwiastun i plakat odcinka w reżyserii Jodie Foster!

Netflix zaprezentował właśnie zwiastun i plakat jednego z odcinków nowego – 4. sezonu produkcji, którą kupiono od brytyjskiego Channel 4. Streamingowy gigant odpowiedzialny jest za 3. oraz 4. sezon serialu opowiadającego o przyszłości ogarniętej postępem technologicznym. Odcinek pt. „Arkangel„, o którym mowa, został napisany przez oryginalnego twórcę – Charliego Brookera oraz wyreżyserowany przez wielokrotną zdobywczyni Oscara – Jodie Foster. W odcinku wystąpią przede wszystkim Rosemarie DeWitt (La La Land, Mad Men), Brenna Harding (Tu będzie mój dom), Owen Teague (Bloodline).

Rosmarie DeWitt wystąpi jako matka, która ucieka się do drastycznych działań, aby mieć na oku córkę po tym, jak nagle znika. Przez tę chwilę grozy, już nigdy nie pozwoli, by coś się stało jej dziecku.

https://youtu.be/cYhUdR9NBzA

 


Reżyserią innych odcinków tego sezonu zajmą się Toby Haynes, John Hilllcoat, Tim Van Patten, David Slade oraz Colm McCarthy. Za scenariusze do całego sezonu odpowiada oczywiście Charlie Brooker. Data premiery nie jest na razie znana. Po internecie krążyły plotki, jakoby 4. sezon miał ukazać się jeszcze w grudniu tego roku, lecz nie pojawił się w oficjalnej rozpisce Netflixa na ten miesiąc. Ale kto wie. Może Reed Hastings sprawi nam świąteczny prezent i 4. sezon Black Mirror ukaże się jeszcze w tym roku? Jeśli tak się nie stanie, najprawdopodobniej będzie to pierwszy kwartał roku 2018. 

Źródło: youtube.com, twitter.com /Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Największy fan BoJacka Horsemana. Wyznawca Christophera Nolana.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?