Riverdale – zapowiedź przyszłotygodniowego odcinka!

Stacja The CW opublikowała niedawno pierwszą zapowiedź oraz zdjęcia promujące następny odcinek serialu Riverdale, który pojawi się na antenie już w przyszłym tygodniu. Sprawdźcie udostępnione materiały poniżej.

  • Zapowiedź:

https://www.youtube.com/watch?v=oKDQkdAFbHA

  • Zdjęcia:

rvd208a 0010bc2

rvd208a 0011b

rvd208a 0060b

rvd208a 0063b

rvd208a 0095b

rvd208a 0115bc

rvd208a 0159b2

rvd208a 0227bc

rvd208a 0244b

rvd208a 0289b

rvd208a 0307b

rvd208b 0154bc2

Zobacz również: Arrow – zdrada? Tak prezentuje się finał mid-sezonu!

Epizod zatytułowany Chapter Twenty-One: House of the Devil (kontynuacja zapoczątkowanego w drugim sezonie trendu, polegającego na nadawaniu kolejnym odcinkom nazw poszczególnych, popularnych horrorów) pojawi się na stacji The CW już 6 grudnia, a jego oficjalny opis jest następujący:

Kiedy Jughead (Cole Sprouse) dowiaduje się, iż FP (Skeet Ulrich) niebawem wychodzi z więzienia, to razem z Betty (Lili Reinhart) postanawia zorganizować wielką domową imprezę. Pragnie wspólnie z Serpents ułatwić mu powrót do jego poprzedniego życia. Tymczasem Archie (KJ Apa) i Veronica (Camila Mendes) docierają do skrzyżowania w ich związku, jednak są zmuszeni odłożyć swoje problemy na bok, gdy Jughead i Betty proszą ich o przejęcie śledztwa w sprawie Black Hood.

W obsadzie odcinka, oprócz wymienionych w powyższym opisie aktorów, występują również: Madelaine Petsch, Marisol Nichols, Madchen Amick, Luke Perry, Ashleigh Murray i Mark Consuelos.

Odcinek wyreżyserował Kevin Sullivan na podstawie scenariusza dostarczonego przez Yolandę E. Lawrence.

Obsada serialu składa się z następujących gwiazd: KJ Apa – Archie Andrews, Lili Reinhart – Betty Cooper, Camila Mendes – Veronica Lodge, Ashleigh Murray – Josie McCoy, Cole Sprouse – Jughead Jones i Madelaine Petsch – Cheryl Blossom.

Oparty na postaciach znanych ze stron graficznych powieści wydanych przez Archie Comics serial Riverdale jest produkcją wytwórni Warner Bros. Television i CBS Television Studios działających w porozumieniu z Berlanti Productions. Producentami wykonawczymi dzieła są: Roberto Aguirre-Sacasa, Greg Berlanti, Sarah Schechter i Jon Goldwater.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – The CW; Katie Yu

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?