Brenton Thwaites jako Robin na pierwszym zdjęciu z serialu Titans!

DC Entertainment za pośrednictwem portalu CBR opublikowało pierwsze zdjęcie, prezentujące Brentona Thwaitesa w roli Dicka Graysona/Robina. Przy okazji castingu Geoff Johns w taki sposób wypowiadał się o angażu tego młodego aktora.

Dick Grayson to jedna z najważniejszych i najbardziej ikonicznych postaci świata DC Comics i wybór odpowiedniego odtwórcy tej roli nie był łatwy. Brenton posiada tę emocjonalną głębię, serce i warunki fizyczne aby odpowiednio wcielić się w protegowanego Batmana oraz lidera drużyny Titanów. Mamy naprawdę ogromne szczęście, że zdecydował się dołączyć do naszej ekipy, a tym samym wnieść do swojej postaci odpowiednie dawki talentu i charyzmy.

Titans Brenton Thwaites Robin Costume

Opis: Titans przedstawi jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni.

W serialu wystąpią: Brenton Thwaites jako Robin, Anna Diop jako Starfire, Teagan Croft jako Raven, Ryan Potter jako Beast Boy.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera Titans zaplanowana jest na rok 2018. Sezon pierwszy składał się będzie z 13 odcinków.

Źródło: DC Entertainment / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?