Czarne Lustro o randkach, czyli zwiastun odcinka Hang the DJ

Netflix prowadzi kampanię „13 dni z Czarnym lustrem” i w związku z tym do 6 grudnia w sieci publikowane są zapowiedzi 4. sezonu Czarnego lustra (Black Mirror).  Czwartym i najnowszym z nich jest trailer z odcinka Hang the DJ. Zapowiadany epizod poświęcony będzie poszukiwaniu miłości, a dokładniej to pewnej aplikacji randkowej… pełniącej rolę swatki.

W Hang the DJ wystąpią Georgina  Campbell (Król Artur: Legenda miecza, Broadchurch), Joe Cole (Peaky Blinders, Green Room) i George Blagden (Wikingowie). Za reżyserię odpowiada Timothy Van Patten, który na swoim koncie ma już odcinki takich seriali jak: Gra o Tron, Rodzina Soprano, Prawo Ulicy czy Pacyfik. Scenariusz przygotował twórca antologii Charlie Brooker.

https://www.youtube.com/watch?v=xDy7m2U4hxw&t=0s

4. sezon Czarnego lustra liczyć będzie 6 różnych tematycznie odcinków i pojawi się na platformie streamingowej Netflix. Obok Hang the DJ opublikowano również zwiastuny Arkangel, Krokodyl, Czarne MuzeumData premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Zobacz również: Okręt strachu – chińska odpowiedź na Piłę│Fest Makabra 2│Fest Makabra 2

A tak prezentuje się plakat Hang the DJ:

black mirror czarne lustro hang the dj plakat

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?