Czarne lustro – Twardogłowy: zwiastun najbardziej tajemniczego odcinka 4. sezonu

W sieci pojawił się zwiastun pierwszego czarno-białego odcinka w historii Czarnego lustra (Black Mirror). Epizod piąty zatytułowany jest Twardogłowy (Metalhead) i jego fabuła najwyraźniej skupia się wokół poszukiwań psa, ale dosyć niebezpiecznego i niekoniecznie będącego zwierzęciem.

https://www.youtube.com/watch?v=ahs4P15u7Go

W obsadzie odcinka znaleźli się Maxine Peake (Teoria wszystkiego), Jake Davies (Zaginiony), Clint Dyer (Tożsamość, Acts of Vengeance). Reżyseruje David Slade (Hannibal, American Gods, Pułapka, 30 dni mroku), a scenariusz przygotował twórca serialu Charlie Brooker.

Czarne Lustro Twardogłowy Metalhead s04e05

Zobacz również: Pitbull. Ostatni pies – Dorociński jak z Johna Wicka, a Doda zakładniczką szaleńca na nowych fotosach z filmu

4. sezon Czarnego lustra liczyć będzie 6 różnych tematycznie odcinków i pojawi się na platformie streamingowej Netflix. Obok Twardogłowego opublikowano również zwiastuny ArkangelKrokodylCzarne Muzeum i Hang the DJData premiery nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, lecz serial ma według pogłosek zadebiutować jeszcze w tym roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?