Mindhunter – powstał film porównujący serialowego i prawdziwego Eda Kempera

W sieci obejrzeć można materiał wideo zestawiający prawdziwe wywiady przeprowadzone z Edem Kemperem z portretem seryjnego zabójcy zawartym w serialu Netfliksa Mindhunter. Dzięki filmowi mozemy zobaczyć podobieństwa oraz różnice, które Cameron Britton zawarł w swojej niezapomnianej kreacji aktorskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=FDYBmNYc8IA

Akcja serialu kryminalnego Mindhunter toczy się pod koniec lat 70. Fabuła skupia się na dwóch agentach FBI, którzy zmieniają oblicze kryminologii, badając umysły morderców i niebezpiecznie przybliżając się do poznania istoty bezwzględnego zła. Scenariusz oparto o literaturę faktu Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI autorstwa Johna Douglasa i Marka Olshakera.

Zobacz również: Ten Wiedźmin pojawi się już w 2018 roku. Oficjalny zwiastun Pół Wieku Poezji Później już dostępny

W rolach głównych występują Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv i Hannah Gross. Producentami serialu są David Fincher, Charlize Theron, Joshua Donen i Cean Chaffin. Poszczególne odcinki reżyserowali David Fincher, Asif Kapadia, Tobias Lindholm i Andrew Douglas.

Serial zadebiutował 13 października 2017 roku na platformie Netflix. Pierwszy sezon liczy 10 odcinków. W zeszłym tygodniu ogłoszono, że powstanie 2. sezon.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?