• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Jeśli jesteście fanami specyficznej twórczości Darrena Aronofsky'ego, a do tego jeszcze lubicie oglądać na ekranie Willa Smitha, będziecie wniebowzięci. Ten drugi ogłosił na Facebooku, że poprowadzi na National Geographic One Strange Rock. Ta 10-epizodowa seria poprowadzi nas przez różne zakamarki tego, co na Ziemi, jak i również poza nią. 

Jestem podekscytowany, że mam na pokładzie Willa Smitha. Jego charyzma, inteligencja i humanizm wiele dodadząc do projektu, pomagając widzom przywitać przedstawione niesamowite cuda, dzięki którym życie na Ziemi jest możliwe - powiedział w swoim oświadczeniu reżyser mother!.

 

Według opisu Deadline One Strange Rock

obiecuje być psychodeliczną podróżą poprzez i ponad Ziemią, afirmując to, że naprawdę wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. 

Specjalny występ ma zaliczyć także grupa astronautów, składająca się z Chrisa Hadfield, Jeffa Hoffman, Mae Jemison, Jerry'ego Linengera, Mike'a Massimino, Lelanda Melvina, Nicole Stott, oraz Peggy Whitson.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.