Liga sprawiedliwosci

Pożary lasów w Kalifornii wstrzymały produkcję 2. sezonu Westworld

Jedna z dwóch lokalizacji, w których powstają obecnie zdjęcia do 2. sezonu Westworld musiała zostać zamknięta z powodu rozprzestrzeniających się pożarów. Rzecznik stacji HBO wydał oficjalne oświadczenie:

Z powodu pożarów musieliśmy przerwać produkcję Westworld. Wznowimy ją, jak tytlko to będzie bezpieczne.

Pech nie opuszcza ekipy serialowej – miesiąc wcześniej jeden z aktorów, Zahn McClarnon, musiał być hospitalizowany z powodu urazu głowy.

Zobacz także: Westworld może być jeszcze lepszy? Sprawdzamy jak wygląda pierwszy serial wydany w 4K Ultra HD!

Westworld oparto na filmie z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona. Serial jest opisywany jako mroczna odyseja o świcie sztucznej inteligencji i przyszłości grzechu. Produkcja opowiada o androidach symulujących życie Dzikiego Zachodu, który tak naprawdę stanowi park rozrywki dla najbogatszych.

W obsadzie 1. sezonu znaleźli się: Anthony Hopkins, Ed Harris, Jeffrey Wright, Thandie Newton, James Marsden, Evan Rachel Wood, Tessa Thompson, Luke Hemsworth. Już teraz twórcy zapowiadają, że serial nie skończy się na 2. sezonie, lecz przynajmniej na pięciu!

Źródło: heroichollywood.com  / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta