Pierwsze zdjęcia i zapowiedź serii The Terror współprodukowanej przez Ridley’a Scotta!

AMC opublikowało właśnie zdjęcia i pierwszą zapowiedź serii antologicznej The Terror, której producentami wykonawczymi będą m.in. Ridley Scott, David Kajganich i Soo Hugh. Produkcja oparta została na prawdziwych zdarzeniach i koncentruje się na wspaniałej wyprawie Royal Navy w nieznane regiony, z zamiarem odkrycia przez załogę statku Przejścia Północno-Zachodniego. Członkowie misji będą musieli zmierzyć się z trudnymi warunkami, ograniczonymi zapasami oraz obawą o to, co jest nieznane, zwłaszcza, gdy ich liczebność maleje. Będą oni zmarznięci, odizolowani oraz pozostawieni poza znanym im światem i ostatecznie ci mężczyzni desperacko będą walczyć o przetrwanie nie tylko z żywiołem, lecz samymi sobą.

Na temat realizowanej produkcji postanowić się wypowiedzieć David Kajganich i Soo Hugh, którzy będą także showrunnerami tej serii:

The Terror łączy w sobie kombinację fascynującej historii, kompleksowych i pełnych wad postaci, niemożliwą do ugaszenia ludzką duszą, a także obietnicą odkrycia niezbadanego świata. Nie możemy się doczekać, by móc zaprosić widzów do tego świata w marcu.

https://www.youtube.com/watch?v=QcVE_Ll49Ak

Seria składa się z dziesięciu odcinków. Premiera pierwszego z nich trwającego dwie godziny odbędzie się 26 marca 2018 roku na stacji AMC. W obsadzie pojawią się: Jared Harris (The Crown, Mad Men) jako Captain Francis Crozier; Tobias Menzies (Outlander) jako Captain James Fitzjames; Ciarán Hinds (Gra o tron) jako Sir John Franklin; Paul Ready (Cuffs) jako Dr. Henry Goodsir; Adam Nagaitis (Suffragette) jako Cornelius Hickey Nive Nielsen (Podróż do Nowej Ziemi) jako Lady Silence; Ian Hart (Nibylandia) jako Thomas Blanky oraz Trystan Gravelle (Mr. Selfridge) jako Henry Collins.

 terror 1

terror 2

terror 3

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe AMC

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?