• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Na dwa dni przed oficjalną premierą 2. sezonu "Daredevila", twórcy postanowili opublikować w sieci zakulisowy materiał filmowy poświęcony w całości pojedynkowi Diabła z Hell's Kitchen z Punisherem. Znajdziecie go poniżej. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: "Daredevil" - finalny zwiastun drugiego sezonu serialu platformy Netflix!

Opis 2. sezonu serialu "Daredevil": Gdy tylko Matt zaczyna myśleć, że w końcu na powrót wprowadził porządek i względny pokój w swoim mieście, to na horyzoncie pojawiają się nowe siły zła, pragnące zadomowić się w Hell’s Kitchen. Tym razem nieustraszony Daredevil będzie musiał  stawić czoła nowemu wrogowi w postaci Franka Castle'a, a także zmierzyć się ze starą znajomą - Elektrą Natchios. Sprawy komplikują się jednak jeszcze bardziej, gdy pokonany przeciwnik Diabła z Hell’s Kitchen - człowiek poszukujący zemsty - odradza się jako Punisher - człowiek, który postanawia wymierzać sprawiedliwość na własną rękę w dzielnicy Matta Murdocka. Tymczasem bohater musi znaleźć odpowiedni balans pomiędzy swoimi obowiązkami jako prawnik oraz samozwańczy obrońca uciśnionych. Ponadto Matt będzie zmuszony do podjęcia trudnych decyzji, dzięki którym zrozumie, co tak naprawdę znaczy być prawdziwym superbohaterem. 

Obsada produkcji: W drugim sezonie produkcji pojawią się ponownie: Charlie Cox - Matt Murdock aka Daredevil, Deborah Ann Woll - Karen Page, Elden Henson - Foggy Nelson, Scott Glenn - Stick oraz Rosario Dawson - Claire Temple. Ponadto nie zabraknie nowych twarzy, do których zaliczyć należy Jona Bernthala (aktor wcieli się we Franka Castle'a, czyli komiksowego Punishera) i Elodie Yung (aktorka odegra rolę niebezpiecznej zabójczyni - Elektry Natchios). 

Daredevil postaci 2Fot. Materiały prasowe

Drugi sezon będzie się składać z 13 epizodów. Jego premiera przewidziana jest na 18 marca 2016 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wyróżniająca - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.