The Looming Tower – Rywalizacja CIA z FBI przyczyną tragedii z 11 września? Pierwsze spojrzenie na nowy serial Hulu

Stacja Hulu zaprezentowała materiał zza kulis swojego nowego serialu pt. The Looming Tower. Wideo, które znajdziecie poniżej, oferuje pierwsze spojrzenie na produkcję, w której główną rolę gra Jeff Daniels. Serial zadebiutuje na małym ekranie 28 lutego i będzie się składać z 10 jednogodzinnych epizodów, do których scenariusz sporządził nominowany do statuetki Akademii Filmowej Dan Futterman. Za wyreżyserowanie odpowiedzialny jest laureat Oscara oraz nagrody Emmy – Alex Gibney. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=24&v=IsneeRzsrwI

Zobacz rónież: Narcos – pierwszy teaser czwartego sezonu! Diego Luna w obsadzie!

The Looming Tower został oparty na exposé zwycięzcy Nagrody Pulitzera – Lawrence’a Wrighta, które dotyczyło wzrastającego zagrożenia związanego z Osamą Bin Ladenem i Al-Kaidą, jak również traktującego o rywalizacji CIA z FBI. Walka pomiędzy wymienionymi organizacjami mogłaby być według powyższego pana przypadkową przyczyną tragedii z 11 września, a co za tym idzie, początkiem wojny w Irak. 

W obsadzie serialu znajdują się następujące osoby: Jeff Daniels (Newsroom), Tahar Rahim (Prorok), Michael Stuhlbarg (Poważny człowiek), Bill Camp (Długa noc), Virginia Kull (Gracepoint), Louis Cancelmi (Zaprzysiężeni) i Sullivan Jones (Parks and Recreation).

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Hulu

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?