Premiera 4. sezonu serialu Rick i Morty nie wcześniej niż w 2019 roku

Fani zapijaczonego aczkolwiek genialnego dziadka podróżującego między wymiarami i jego nietuzinkowej rodzinki będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Następny, 4. sezon serialu Rick i Morty platformy Netflix pojawi się najwcześniej w drugiej połowie 2019 roku. Nie ma bowiem oficjalnego zamówiwnia na nowe odcinki i chociaż twórcy dają nadzieję na to, że następny sezon powstanie, to nie ukrywają, że będzie to miało miejsce z dosyć dużym opóźnieniem. 

rick and morty

Zobacz również: Stephen Dorff dołącza do obsady 3. sezonu Detektywa!

Rick i Morty to amerykański serial komediowy, opowiadający o przygodach Ricka Sancheza i jego wnuka, Morty’ego. Rick jest niestroniącym od alkoholu szalonym naukowcem, który podróżuje po różnych galaktykach i równoległych rzeczywistościach. Czarny humor, niedwuznaczne żarty i zwariowane pomysły bohaterów to główne zalety produkcji, tworzonej przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona.

Źródło: nerdist.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?