Animaniacy powrócą w 2020 roku!

Jedna z najpopularniejszych kreskówek lat 90. ma wrócić na ekrany telewizorów! Stanie się tak dzięki stacji Hulu, która działając we współpracy z jednym z twórców serii – czyli samym Stevenem Spielbergiem – zamówiła dwa sezony Animaniaków.

Animaniacy opowiadają o trójce rodzeństwa o imionach Yakko, Vakko i Dot. Zamieszkują oni tereny należące do wytwórni Warner Bros., z których zresztą przy każdej okazji uciekają, by robić kolejne psoty. Kreskówka zyskała w swoim czasie ogromną popularność, a to dzięki swojemu humorowi, który był ostrzejszy niż u większości ówczesnej konkurencji, pozwalając śmiać się z niego nawet dorosłym. Obok wybitnego Batman Animated Series, serial ten bardzo mocno przyczynił się do pierwszego od lat triumfu WB na froncie telewizyjnych animacji. 

Zobacz również: Kacze opowieści – czołówka odnowionej kreskówki już na Youtube!

Hulu przedstawia powrót Animaniaków bardziej jako reboot aniżeli wierny powrót do korzeni. Cóż, biorąc pod uwagę sukces Kaczych opowieści, które przeszły bardzo poważny lifting w swojej nowej wersji, nie jest to bynajmniej niezrozumiały ruch.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?