• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Stacja HBO wypuściła zwiastun prawdopodobnie jednej z ciekawszych propozycji serialowych początku roku. Oto historia zabójcy, który uznał, że będzie bardziej szczęśliwy, występując w teatralnych sztukach:

A to oficjalny opis:

Barry jest czarną komedią z Billem Headerem w roli drugoligowego zabójcy z depresją. Samotny i bez poczucia satysfakcji ze swojego życia, niechętnie wyjeżdża do Los Angeles, aby wykonać zlecenie za aspirującego aktora. Barry podąża za swoim celem do szkoły aktorskiej, ostatecznie znajdując akceptację wśród grupy młodych zapaleńców z teatralnej sceny LA. Chce rozpocząć nowe życie jako aktor, lecz kryminalna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć - czy znajdzie sposób, aby zrównoważyć oba światy? W ośmioodcinkowej serii zagra również Stephen Root, Sarah Goldberg, Glenn Fleshler, Anthony Carrigan i Henry Winkler.

Jak Wam się podoba ten pomysł?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.