• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Serial na podstawie prozy George'a R.R. Martina zarobił tyle pieniędzy, że twórcom niełatwo jest się z nim rozstać całkowicie. Zwłaszcza, że wciąż tysiące fanów chętnie obejrzałoby więcej historii z Westeros. Dlatego też HBO szykuje aż 5 spin-offów z tego uniwersum.

Podczas rozmowy z TVLine Casey Bloys z HBO potwierdził, że spin-offy będą opowiadały o innych bohaterach od tych, których spotkaliśmy w sadze Martina. Jednak nadal prawdopodobnie pochodzić będą ze znanych nam już rodowodów. Innymi słowy, możemy poznać lepiej innych Starków, Lannisterów czy Targaryenów. 

Do mniej przyjemnych informacji należy informacja, że żaden z tych planów nie ujrzy światła dziennego aż do pewnego czasu po zakońzeniu 8. sezonu Gry o tron:

Pilot dający początek nowej serii pojawi się na HBO najwcześniej w rok po zakończeniu Gry o tron. Chcemy, aby finałowy sezon Gry o tron był specjalnym eventem, który stoi o własnych siłach. Nie chcemy przy tym tworzyć nowej serii. Chcemy zastosować w tym miejscu pewną separację projektów.

fot. materiały prasowe

Czyli niestety pierwszy spin-off tej serii będzie miał premierę najwcześniej w 2020 roku. Ale może twórcy sprawią, że będzie warto czekać. Co chcielibyście ewentualnie zobaczyć w tych spin-offach? Może jakiś konkretny, znany choćby z książek Martina moment w historii Westeros?

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Fan · 2 miesięcy temu
    Ja bym chętnie zobaczył wydarzenia na krótko przed Grą o Tron. O szalonym królu, o tym jak słyszał głosy i wg, i inne, ale tak by się to zchodziło z tym co tera mamy.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.