• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Kroniki Wampirów to serialowa wersja cyklu powieści Anny Rice, której stworzenie zostało ogłoszone w kwietniu 2017. Za produkcję odpowiedzialni są Paramount TV i Anonymous Content. 13 powodów to jeden z przykładów ich współpracy. Do tego zestawu dołączył jeszcze Bryan Fuller.

Bryan Fuller odpowiedzialny jest za takie seriale jak Amerykańscy Bogowie czy Star Trek: Discovery. Wcześniejszym jego hitem jest Hannibal. Anna Rice to z kolei matka współczesnego horroru, której cykl Kroniki Wampirów wywarł spory wpływ na popkulturę i subkulturę gotycką. Wywiad z Wampirem (Brad Pitt oraz Tomk Cruise w głównych rolach) to jeden z najbardziej cenionych filmów o tych istotach. 

Oficjalne oświadczenie w tej sprawie znalazło się na Facebooku The Vampire Chronicles.

Zobacz również: A Discovery of Witches - pierwsza zapowiedź nowego serialu o wampirach!

Dwa lata temu po internecie krążyła informacja, że w rolę wampira Lestata ma się wcieli Jared Leto. Od czego czasu brak informacji na ten temat, nie słychać ani o nowej filmowej adaptacji, ani więcej informacji o szczegółach serialowej wersji Kronik Wampirów. Może te projekty są powiązane? Czas pokaże. Na temat obsady nie wiadomo jeszcze nic, podobnie z datą premiery, choćby przybliżoną.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzająca: kadr z filmu "Wywiad z wampirem"

 

Wiesz, co z tym zrobić


Angelika Borucka

Angelika Borucka

O mnie:

Królowa CSS-a. Gra w strzelanki na padzie. Nałogowo ogląda seriale i filmy. Kocha Innerpartysystem, duet Wingard/Barrett i Harry'ego Keogha.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.