Detektyw – premiera trzeciego sezonu dopiero w 2019?

Serialowy hit HBO Detektyw dołączył właśnie do Gry o Tron oraz Stranger Things. Te produkcje łączy nie tylko fakt, że odniosły sukces i są bardzo wyczekiwane przez fanów, ale też to, że nie ukażą się wcześniej niż w 2019 roku. Poprzednie doniesienia mówiły, że premiera trzeciego sezonu Detektywa w 2018 roku jest możliwa, lecz jak donosi The Playlist, szef HBO Casey Bloys zaprzeczył temu jednocześnie określając prawdopodobną datę na 2019 rok. W takim razie jeśli premiera ostatniego sezonu Gry o Tron jest spodziewana w tym samym roku, Detektyw 3 może zadebiutować najwcześniej na wiosnę 2019.   

Według najnowszych informacji trzeci sezon serialu ma opowiadać o „makabrycznym morderstwie w sercu Ozarks w Arkansas”. Główną rolę zagra Maharshala Ali (Wayne Hays), który wcieli się w tytułowego detektywa ze stanowej policji. Razem z laureatem Oscara za Moonlight na ekranie zobaczymy m.in. Carmen Ejogo, gwiazda Dziewczyny z doświadczeniem, w roli nauczycielki powiązanej z dwojgiem zaginionych dzieci. Partnera Ali’ego zagra Stephen Dorff (jako Roland West).

Detektyw powróci w 2019

Zobacz także: Detektyw oficjalnie z 3. sezonem! Znamy pierwsze szczegóły!

Twórca serii Nic Pizzolatto będzie głównym autorem trzeciego sezonu serialu. Piórem wspomoże go jednak także twórca Deadwood, David Milch, który został reżyserem czwartego odcinka.  Producentami wykonawczymi oraz reżyserami serialu zostaną wspomniany już Nic Pizzolatto wraz z Jeremym Saulnierem. W gronie dodatkowych producentów wykonawczych znajdują się także Scott Stephens, Woody Harrelson, Matthew McConaughey i reżyser pierwszego sezonu Cary Fukunaga.

Źródło: screencrush.com/ Ilustracja wprowadzenia: businessinsider.com

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?