Watchmen – Zdjęcia startują już w 2018 roku!

 O serialu na podstawie komiksu DC, Strażnicy. mówi się już od jakiegoś czasu. Jak na razie nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji, wiadomo jednak, że będzie. To już jakiś konkret. Fanów zapewne ucieszy informacja, że prezes HBO, Casey Bloys, powiedział wczoraj, że zdjęcia do odcinka pilotażowego startują już w tym roku.

watchmen tekst

Zobacz również: Nowe plotki na temat projektu The Batman i przyszłości Afflecka jako Mrocznego Rycerza

Bloys twierdzi, że scenariusz pierwszego odcinka autorstwa Damona Lindelofa jest naprawdę bardzo dobry. Scenarzysta stworzył m.in. scenariusze do serialu Zagubieni, PrometeuszaWorld’s War Z. Jeśli prezes HBO chwali robotę Lindelofa, to mamy na co czekać. Możemy się również spodziewać, że wkrótce dowiemy się kto zagra w produkcji.

Komiks Strażnicy był już ekranizowany w 2009 przez Zacka Snydera jako film Watchmen: Strażnicy z Malin Akerman, Patrickiem Wilsonem, Jackiem Earle Haleyem i Jeffreyem Morganem w rolach głównych.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: dccomics.com

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?