Advertisementpixel

Punisher chce Daredevila i Jessiki Jones w drugim sezonie!

Punisher jest pierwszą serią poświęconą wyłącznie Frankowi Castle w Marvel Cinemtic Universe po tym jak postać ta pojawiła się w drugim sezonie Daredevila. Drugi sezon Punishera został oficjalnie potwierdzony, a odtwórca głównej roli Jon Bernthal na panelu ACE Comic Con ujawnił kogo ze składu Defenders chciałby zobaczyć u boku swojego bohatera. Wygląda na to, że zależy mu by w jego serialu wystąpił Charlie Cox, czyli właśnie Daredevil.

Jak wiecie uwielbiam Charliego. Pracowałem z nim już wcześniej i mógłbym z nim pracować znów w tym momencie. On jest powodem tego, że w ogóle to robię. To dzięki niemu i jego występowi zdecydowałem, że chcę być tego częścią.

Daredevil i Jessica Jones w drugim sezonie Punishera?

Zobacz również: „Punisher oficjalnie z 2 sezonem!”

Jak już wspomniałem Daredevil i Punisher kiedyś pojawili się wspólnie w serialu, lecz teraz aktor chciałby, by dołączyła do nich jeszcze Krysten Ritter – serialowa Jessica Jones.

Mówiłem już, że oni wszyscy są wspaniali. Jestem również ogromnym fanem Krysten. Jest świetna, a praca z nią na pewno byłaby także wielką przyjemnością.

W serialu występują m.in. Jon Bernthal, Ben Barnes, Ebon Moss-Bachrach, Jason R. Moore, Daniel Webber, Paul Schulze, Jaime Ray Newman, Michael Nathanson, Deborah Ann Woll.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?