the old guard background Advertisement

Serial w świecie Johna Wicka skoncentruje się na innej postaci! Możliwy występ McShane’a!

W ten weekend dowiedzieliśmy się o tym, że stacja Starz szykuje The Continental, serię mającą miejsce w uniwersum Johna Wicka i koncentrującą się na znanym z filmów hotelu dla zabójców. Wiadomo także, że sam Keanu Reeves ma powrócić do telewizyjnej wersji, jednak okazuje się, że nie tylko on. 

Carmi Zlotnick ze Starz przyznaje, że trwają rozmowy z Ianem McShanem, który w filmach odgrywał szefa rzeczonych hoteli.

Trwają oczywiście rozmowy w kwestii przywrócenia McShane’a. Dobrą stroną jest fakt, iż mamy wgląd w jego harmonogram z racji jego aktorski wkład w Amerykańskich bogów. Jesteśmy w trakcie ustaleń.

Choć spotkamy kilka znajomych twarzy, główna postać serii ma być kimś innym.

Na samym początku nie będzie zabójcą. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, ale to będzie ktoś zupełnie nowy w tym świecie. Jego origin story, jak się potem okaże, ma pewne powiązania z uniwersum.

The Continental ma opowiadać o sytuacjach aktualnych fabularnie, jednak z wieloma wtrąceniami związanymi z przeszłością. Jeszcze nie ustalono oficjalnej premiery serii.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?