Advertisement

Chirurdzy – gwiazda Ellen Pompeo najlepiej zarabiającą aktorką serialową?

Gwiazda serialu Chirurdzy, Ellen Pompeo, podpisała właśnie dwuletnie przedłużenie kontraktu ze stacją ABC.

Według nowej umowy, Pompeo zostanie producentem serialu, jak i współproducentem wykonawczym niezatytułowanego jeszcze spin-offu o strażakach, który ma wejść na antenę 22 marca. Ma teraz zarabiać 575 tys. dolarów za każdy odcinek, co czyni ją najlepiej zarabiającą aktorką serialową. Jej wytwórnia filmowa, Calamity Jane, dostanie natomiast własne miejsce w studiu Disneya w Burbank. Firma pracuje właśnie nad nowym serialem o tematyce prawnej dla stacji ABC o tytule Big Law, przy którym Pompeo pełni rolę producenta wykonawczego.

Chirurdzy

Zobcza również – Netflix tworzy Wiedźmina bez Sapkowskiego? Pisarz o kulisach produkcji

Kontrakt ten, choć nie mówi dużo o kontynuacji serialu Chirurdzy, to praktycznie ją gwarantuje, szczególnie ze względu na to, że jest on najwyżej ocenianym serialem stacji ABC. Obecnie, gdy wiele programów spada w rankingach, Chirurdzy wciąż utrzymują się na wysokiej pozycji. W połowie 14. sezonu, liczba widzów każdego odcinka dochodzi do 7,9 mln. To prawie tak dużo, jak w poprzednim sezonie.

Źródło: Variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Theloop.ca

Wielka fanka silnych bohaterek filmowych. Od kryminałów woli fantasy. Docenia dobre soundtracki. Uwielbia Meryl Streep, Keirę Knightley, Kristen Bell i całego Disneya.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?