Amazon zaczął prace nad kolejnym serialem twórcy Preachera!

Chłopaki to komiks Gartha Ennisa, którego serialowa ekranizacja w listopadzie dostała zielone światło od Amazona. Teraz ruszyły castingi do produkcji!

Głównym twórcą projektu jest Eric Kripke (Supernatural), reżyserią zajmie się duet Seth Rogen/Evan Goldberg (Kaznodzieja), a po drugiej stronie kamery znajdują się: Nathan Mitchell (Supernatural), Erin Moriarty (Jessica Jones), Antony Starr (Banshee), Dominique McElligott (House of Cards), Chace Crawford (Plotkara) oraz Jessie T. Usher (Dzień Niepodległości: Odrodzenie).

O Chłopcach mówi się już od 2015 roku i to już z trio: Kripke/Rogen/Goldberg w zespole twórców. Miło zobaczyć, że projekt ujrzy światło dzienne! Będzie oczywiście krwawo. Serial tworzony będzie przez Sont Pictures TV Studios przy współpracy z Amazon Studios i Original Films. Pierwsze 8 odcinków powinno mieć premierę już w przyszłym roku.

The boys

Zobacz również: Preacher – będzie 3. sezon serialu o Kaznodziei!

Opis komiksu: W świecie, gdzie bohaterowie w kostiumach szybują w przestworzach, a zamaskowani mściciele mkną przez noc, ktoś musi pilnować, by „supki” nie przekraczały pewnych granic. Ktoś czuwa.

Przed wami „chłopaki”: Billy Rzeźnik, Tyci Hughie, Cycuś Glancuś, Francuz i Niewiasta. Bardzo niebezpieczni ludzie, tworzący tajny oddział CIA. Każdy z nich w pełni poświęca się walce z najbardziej niebezpieczną siłą na Ziemi – superbohaterstwem. Bo niektórych superherosów trzeba obserwować. Niektórych trzeba kontrolować. A niektórych, czasem, trzeba po prostu zdjąć.

I wtedy właśnie czas zadzwonić po CHŁOPAKÓW.

Garth Ennis to twórca komiksów irlandzkiego pochodzenia. Najbardziej znanym jego komiksem jest Kaznodzieja, przeniesiony już na ekran przez AMC oraz duet Seth Rogen/Evan Goldberg. W rolach głównych serialowego Kaznodziei znajdują się: Dominic Cooper (Need for Speed, Agent Carter), Ruth Negga (Agents of S.H.I.E.L.D., Loving) oraz Joseph Gilgun (Misfits, This is England). Trzeci sezon jest aktualnie w produkcji.

Źródło: Bloody Disgusting, Planeta Komiksów / Ilustracja wprowadzenia: Garth Ennis

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?