NBC zamawia pilot spin offu Bad Boys!

Jako że Bad Boys 3 stacza się coraz niżej w odmęty niespełnionych hollywoodzkich pomysłów, stacja NBC postanowiła właśnie ogłosić, iż oficjalnie zamówiła pilot zapowiadanego już od jakiegoś czasu telewizyjnego spin offu rzeczonej serii akcji. Jego gwiazdą zostanie Gabrielle Union, która ponownie wcieli się w Syd Burnett. Fani Bad Boys doskonale widzą, iż bohaterka zadebiutowała dopiero w drugiej części omawianej sagi.

552476.1

Zobacz również: Dobrze naoliwiona maszyna – pierwsze zdjęcia oraz zwiastun nowego serialu Netflixa!

A zatem w telewizyjnej produkcji Burnett porzuciła pracę w DEA i rozpoczęła zupełnie nowe życie jako pani detektyw z LAPD. Współpracuje razem z Nancy McKenna, która jest pracującą mamą, a co za tym idzie, nie potrafi bez odrobiny zazdrości patrzyć na ogromną wolność w działaniu jej koleżanki. Obie panie mają zupełnie różniące się style życia, jednak są niezrównane w swoich profesjach.

Niezatytułowane jeszcze show jest dziełem scenarzystów i producentów – Brandona Margolisa i Brandona Sonniera. Produkcją wykonawczą zajmą się Jerry Bruckheimer i Doug Belgrad, którzy byli zaangażowani również w rozwój pierwotnej serii. W tym zadaniu wspomogą ich jeszcze Jonathan Littman i KristieAnne Reed.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Columbia Pictures Corporation

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?