Castlevania – drugi sezon animacji od Netflixa już tego lata!

Już od pewnego czasu było wiadome, że dostaniemy drugi sezon animowanej Castlevanii od Netflixa. Teraz za sprawą scenarzysty serialu, Warrena Ellisa, dowiedzieliśmy się, że kolejne odcinki zobaczy już latem tego roku. Informację o premierze drugiego sezonu filmowiec udostępnił za pośrednictwem swojego Twittera:


Zobacz również: Detective Pikachu – Ken Watanabe w obsadzie widowiska!

Pierwszy, 4-odcinkowy sezon Castlevanii był pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ mało kto spodziewał się znośnej adaptacji gry wideo. Serial został dobrze przyjęty przez widzów oraz krytyków, więc Netflix i Konami szybko zdecydowali się na kontynuację, którą zapowiedziano niedługo po premierze pierwszego sezonu. Wtedy dowiedzieliśmy się również, że tym razem dostaniemy aż 8 odcinków. Jednak na pierwsze informacje o przybliżonej dacie udostępnienia kontynuacji przez Netflixa musieliśmy czekać aż do teraz.

Oficjalny opis fabuły: Łowca wampirów staje do walki, by ocalić miasto oblężone przez piekielną armię, którą dowodzi Drakula we własnej osobie. Na podstawie kultowej serii gier wideo.

W rolach głównych: Richard Armitage, James Callis, Graham McTavish.

Źródło: gamefragger.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?