Daredevil – obsadzono matkę głównego bohatera!

Uwaga: tekst zawiera spoilery z jednego z ważniejszych wątków finałowej części serialu Defenders.

Każdy, kto oglądał Defenders, musi pamiętać jeden z jego końcowych aktów. Gdy leżący w łóżku i uznany powszechnie za zmarłego Matt Murdock cierpiał na łóżku w nieznanym miejscu, jedna z pielęgniarek zawołała niejaką Maggie. Rzecz jasna, zadziałało to pobudzająco na każdego fana komiksów z Diabłem z Hell’s Kitchen. W końcu siotra Maggie była matką superbohatera, która w kultowym albumie Born Again – na którego podstawie prawdopodobnie będzie mniej bądź bardziej luźno bazować 3. sezon Daredevila – pełni ważną rolę w ciężkim dla Murdocka czasie, kiedy to Kingpin dowiaduje się o jego podwójnym życiu. Znana m.in. z serialu Rodzina Borgiów Joanne Whalley, która została potwierdzona jako ważna członkini obsady, zdaje się pasować do tego profilu.

Jesteśmy wielkimi fanami pracy Joanne i szczęśliwi, że aktorka jej kalibru dołączy do naszej i tak już utalentowanej rodziny – powiedział producent wykonawczy serialu Joseph Loeb.

Kto wie zatem, może to kolejny sygnał, że powinniśmy się spodziewać sezonu, który jakością przebije dwa poprzednie?

3. sezon Daredevila obejrzymy już w tym roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?