the old guard background Advertisement

W garniturach – Katherine Heigl dołącza do obsady 8. sezonu serialu!

Aktorka Katherine Heigl na stałe dołączy do obsady 8. sezonu serialu W garniturach. Zagra ona Samanthę Willer, utalentowaną nową partnerkę Pearson Specter Litt, która przeciwstawia się status quo i albo zostanie najsilniejszą sojuszniczką firmy, albo jej największym wrogiem. W tym sezonie powrócą również Gabriel Macht, Sarah Rafferty, Rick Hoffman i nowy członek ekipy – Dulé Hill. Produkcja zacznie się w kwietniu tego roku w Toronto.

Dołączenie do obsady W garniturach było idealnym sposobem, by nie tylko współpracować z producentem wykonawczym, którego szczerze podziwiam, ale także by zostać częścią serialu i jego ekpiy, których jestem ogromną fanką. Oglądałam W garniturach od samego początku i czuję, że mam niesamowite szczęście być najnowszym członkiem rodziny Pearson Specter Litt.

kheigl

Zobacz również – Mike i Rachel opuszczają serial W garniturach (Suits)! Będzie 8. sezon?

Heigl jest zwyciężczynią nagrody Emmy i była dwukrotnie nominowana do Złotego Globu jako aktorka i producentka. Zagrała w takich produkcjach, jak 27 sukienek, Wpadka i Brzydka Prawda, której była też producentem wykonawczym, oraz w serialu Chirurdzy. Ostatnio wystąpiła też w thrillerze Unforgettable.

We wtorek pojawiła się informacja, że W garniturach powróci w 8. sezonie, ale już bez Patricka J. Adamsa i Meghan Markle. Obydwoje zakończą współpracę pod koniec 7. sezonu, którego druga połowa zostanie wypuszczona 28. marca. Twórca serialu Aaron Korsh pracuje równocześnie nad spin-offem skupionym wokół Jessici Pearson, którą gra Gina Torres.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: umad.com

Wielka fanka silnych bohaterek filmowych. Od kryminałów woli fantasy. Docenia dobre soundtracki. Uwielbia Meryl Streep, Keirę Knightley, Kristen Bell i całego Disneya.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?