Advertisement
banner

Diagnoza – zwiastun 2. sezonu serialu TVN

20 lutego na antenę TVN powraca serial medyczno-kryminalny Diagnoza. Stacja opublikowała w sieci zwiastun promujący 2. sezon produkcji z Mają Ostaszewską w głównej roli.

W pierwszym sezonie Anna (Maja Ostaszewska) po latach nieobecności wraca do Polski. Kobieta ma przed sobą jeden cel – chce raz na zawsze rozprawić się z przeszłością i zmierzyć z kimś, kto nie tylko bardzo ją skrzywdził, ale również odebrał bliskich. Na skutek tragicznego wypadku kobieta straciła pamięć i przy wsparciu lekarzy ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku walczyła o odzyskanie swej tożsamości.

Okazuje się jednak, że nie wszystko zostało jeszcze wyjaśnione, a główna bohaterka w drugim sezonie wciąż ma przed sobą sporo tajemnic do odkrycia, co potwierdza Kasia Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka Diagnozy

Wydaje się, że Anna wie już wszystko o sobie oraz swojej przeszłości. Ale w kolejnej serii okaże się, że jest zupełnie inaczej… W jej życiu pozostało jeszcze wiele nierozwikłanych zagadek, a ważną rolę odgrywa w nich Artman. Leśniewska będzie musiała ponownie stawić mu czoła. Ale nowy sezon to także nowa intryga. Anna zostanie wplątana w poważną sprawę kryminalną. Żeby odkryć prawdę zmierzy się z ludźmi, którzy nie mają skrupułów…

https://www.youtube.com/watch?v=ykXQWBGRk6I

W kolejnej serii ponownie zobaczymy plejadę gwiazd – Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza, Magdę Popławską, Michała Czerneckiego, Annę Smołowik, Aleksandrę Konieczną, Sonię Bohosiewicz, Beatę Ścibakównę, Antoniego Królikowskiego, Józefa Pawłowskiego oraz Aleksandrę Adamską.

Zobacz również: Motywem przewodnim 5. sezonu Drugiej szansy będzie #MeToo

diagnoza sezon 2 tvn serial foto

Producentem realizującym, z ramienia DGA Studio, jest Dorota Kośmicka. Za scenariusz odpowiada zespół scenarzystów – Dana Łukasińska, Wojciech Lepianka i Tomasz Titkow, pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz, pomysłodawczyni serialu. Reżyserem formatującym jest Łukasz Palkowski (Bogowie, Najlepszy, Belfer), a kierownikiem produkcji Dagmara Bończyk. Zdjęcia realizuje Jeremi Prokopowicz, za montaż odpowiadają Piotr Kmiecik i Wojciech Mrówczyński. Autorami scenografii są Barbara Ostapowicz oraz Magda Widelska-Władyka, kostiumów – Dorota Williams, a charakteryzacji Monika Kaleta. Serial kręcony jest m.in. w podwarszawskiej hali filmowej oraz w Rybniku.

2. sezon Diagnozy nie zmienia pory emisji i dalej prezentowany będzie we wtorkowe wieczory. Średnia widownia 1. sezonu wyniosła 2,2 miliona widzów.

Źródło: opraco. na podstawie materiałów prasowych/youtube.com / ilustracja wprowadzenia: TVN/MirosławSosnowski

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?