Advertisement

Natalie Portman parodiuje Stranger Things i wulgarnym rapem broni Jar Jar Binksa

Natalie Portman pojawiła się w roli gospodyni 13. odcinka amerykańskiego Saturday Night Live. Amerykanska aktorka wystąpiła w kilku skeczach, lecz najlepiej wypadła druga część Natalie’s Rap oraz parodia nadchodzącego 3. sezonu Stranger Things.

Natalie’s Rap to słynny viral sprzed 12 lat, w którym aktorka rozliczyła się z wizerunkiem grzecznej dziewczynki i rapowała na temat swojego „prawdziwego” stylu życia. W nowym utworze Portman również nie gryząc się w język dokonuje aktualizacji na swój temat, macierzyństwa, kampanii TimesUp oraz prequelowej trylogii Gwiezdnych wojen

https://www.youtube.com/watch?v=QS8bma7LRX4

Dla przypomnienia utwór z 2006 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=-A0iftflme4

Natomiast w  skeczu o 3. sezonie Stranger Things Portman wcieliła się w Jedenastkę i razem z Mikiem poznają nowe postaci z mocami i ich efektami ubocznymi.

https://www.youtube.com/watch?v=i_B7cvVRBX0

Saturday Night Live zadebiutował w 1975 roku na antenie NBC. Stanowił komediową odpowiedź na smutną rzeczywistość polityczną lat 70.: zakończone fiaskiem działania wojenne w Wietnamie, aferę Watergate i rezygnację prezydenta Nixona. Program dał początek karierom takich gwiazd, jak Dan Aykroyd, John Belushi, Chevy Chase, Bill Murray, Eddie Murphy, Billy Crystal, Martin Short, Robert Downey Jr, Adam Sandler, Mike Myers, Will Ferrell, Jimmy Fallon, Andy Samberg czy Tina Fey.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube (Natalie’s Rap 2 – SNL)

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?