Advertisement

Piotr Cyrwus i Krzysztof Zalewski gwiazdami kolejnego SNL Polska

Już w najbliższą sobotę kolejna odsłona SNL Polska. Odcinek 10. poprowadzi pierwsza od dawna osoba, która nie jest w najmniejszym stopniu związana z TVN! Gospodarzem progarmu będzie gwiazda dwóch produkcji platformy Showmax – Piotr Cyrwus (Fanatyk, Zacisze), który zapewne nie zawaha się po raz kolejny zerwać z wizerunkiem wykreowanym w serialu Klan. Na scenie muzycznej  wystąpi Krzysztof Zalewski, którego kinomani kojarzyć mogą z głównej roli w Historii Roja.

Zobacz również: „Ludzie uwierzyli, że jestem postacią z serialu!” – rozmawiamy z Piotrem Cyrwusem!

https://www.youtube.com/watch?v=YdhdyCp4vow&t=0s

SNL Polska to rodzima wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

krzysztof zalewski snl polska 10 odcinek

Zobacz również: Natalie Portman daje popis komediowych umiejętności rapując o Jar Jar Binksie i parodiując Stranger Things

Odcinek z udziałem Piotra Cyrwusa i Krzysztofa Zalewskiego będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę (10 lutego) o 21:00 na platformie Showmax. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Showmax

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?