Liga sprawiedliwosci

Troy: Fall of a City – teaser serialu BBC i Netflixa. Premiera już za tydzień!

W sieci pojawił się pierwszy materiał wideo promujący wysokobudżetowy serial Troy: Fall of a City. Według zapowiedzi produkcja BBC i Netflixa śmiało będzie korzystać z elementu fantasy, w postaci obecności greckich bogów, ale ma również  pokazać słynną z eposu Homera wojnę trojańską w zupełnie nowym świetle. 


Historia wojny trojańskiej oraz będącej jej przyczyną miłości między Parysem a Heleną zostanie przedstawiona w serialu z perspektywy trojańskiej rodziny królewskiej.

Zobacz również: Zdjęcia z serialu Troy: A Fall of a City. Jest czarnoskóry Achilles!

W obsadzie Troy: Fall of a City znaleźli się David Gyasi (Achilles) David Threlfall (król Priam),  Louis Hunter (Parys), Bella Dayne (Helena), Tom Weston-Jones (Hektor),  Jonas Armstrong (Menelaos), Johnny Harris (Agamemnon), Frances O’Connor (Hekaba).

Serial wspólnie wyprodukowały brytyjskie BBC oraz Netflix, który nabył prawa do międzynarodowej dystrybucji. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany przez BBC One wieczorem 17 lutego. Data premiery na Netflixie nie jest jeszcze znana.

Źródło: twitter/bbcone / ilustracja wprowadzenia: BBC 

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta