Liga sprawiedliwosci

Najlepszy przyjaciel czarownicy Sabriny na pierwszym zdjęciu zza kulis serialu!

Roberto Aguirre-Sacasa – showrunner serialu Riverdale – udostępnił na swoim profilu twitterowym zdjęcie ukazujące Salema, gadającego kota będącego przyjacielem głównej bohaterki reboota Sabriny, nastoletniej czarownicy zatytułowanego The Chilling Adventures Of Sabrina. Salem był w przeszłości czarownikiem planującym podbicie świata, jednak ostatecznie rada wiedźm skazała go na spędzenie stu lat w ciele kota nie posiadającego magicznych mocy. Nie znamy wielu szczegółów na temat obsady za wyjątkiego tego, że w rolę Sabriny ujrzymy Kiernan Shipkę, a za produkcję będą odpowiadali m.in. Lee Toland Krieger, Greg Berlanti, Sarah Schechter i Jon Goldwater. Platforma Netflix zamówił już teraz dwa sezony tego serialu.


Zobacz również: Wybrano aktorkę, która wcieli się w nową Sabrinę, nastoletnią czarownicę!

Najnowsza odsłona serialu o Sabrinie jest opisywana następująco: Silna, młoda kobieta, pół-człowiek, pół-czarownica o imieniu Sabrina rozpoczyna swoją czarodziejską naukę, równocześnie starając się wieść normalne życie jako uczennica drugiego roku na Baxter High. Inteligentna, wielkoduszna, odważna, ale lekkomyślna Sabrina jest wszystkim, co stoi między nami, a siłami ciemności, które zagrażają naszemu światu.

Serial będzie ekranizacją komiksu Archie Comics autorstwa Roberto Aguirre-Sacasa pt. The Chilling Adventures of Sabrina, który przedstawi genezę przygód nastoletniej czarownicy, w sposób mroczny, dojrzały, wypełniony horrorem, okultyzmem i będzie w tonie Dziecka Rosemary i Egzorcysty.

Scenariuszem zajmuje się autor komiksu, Aguire-Sacasa, który jest również producentem wykonawczym serialu. Reżyserem będzie Lee Toland Krieger. Premiera produkcji ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Viacom Productions

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta