Liga sprawiedliwosci

Dobre Miejsce i Parks and Recreation należą do tego samego uniwersum?

Teorie fanów to jedna sprawa, ale wszystko zmienia znaczenie, gdy zaczynają sie one potwierdzać. Tak jest również w tym przypadku. Za produkcją obu seriali stoi Mike Schur, więc z zasady musiały istnieć między nimi jakieś podobieństwa. Jeden z użytkowników Twittera ShinraAlpha znalazł jednak dowody na to, że łączy je nie tylko twórca, ale dzieją się one także w tym samym wszechświecie. Okazało się, że na okładkach magazynów w Dobrym Miejscu pojawiają się reklamy zamówione przez bohaterów z Parks and Recreation Dennisa Feinsteina (Jason Mantzoukas) i Jean-Ralphio Sapersteina (Bez Schwartz).

gplace

gplace2

gplace3

Zobacz również – Wielkie kłamstewka powracają z 2. sezonem!

Dobre Miejsce dzieli się też aktorami z Parks and Recreation. Mantzoukas, przykładowo, w jednym gra rolę Feinsteina, twarz firmy perfumeryjnej, a w drugim chłopaka Janet – Dereka. To samo dotyczy Kristen Bell, odtwórczynię głównej roli w Dobrym Miejscu, która dostała mniejszą rolę w Parks and Recreation jako rywalka Leslie.

Istnieje parę internetowych teorii na temat Dobrego Miejsca. Kto wie, może w przyszłości dowiemy się o innych serialach, które krzyżują się w tym wszechświecie.

Źródło: screencrush.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Dobre Miejsce

Wielka fanka silnych bohaterek filmowych. Od kryminałów woli fantasy. Docenia dobre soundtracki. Uwielbia Meryl Streep, Keirę Knightley, Kristen Bell i całego Disneya.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta