Liga sprawiedliwosci

Kiri najpopularniejszym serialem dramatycznym od Channel 4

Kiri, miniserial stworzony przez brytyjską stację Channel 4, który 10 stycznia zadebiutował na Wyspach Brytyjskich. 31 stycznia odbyła się emisja ostatniego odcinka. Z opublikowanych przez Channel 4 statystyk wynika jasno, że jest to najpopularniejszy serial dramatyczny tej stacji. Obejrzany został przez 4.9 miliona osób, pobijając tym samym rekord ustanowiony przez Humans, który wynosił 4.7 miliona widzów. Na All4, serwisie VOD ze stacji Channel 4, każdy odcinek ma już ponad pół miliona wyświetleń.

Kiri to czteroodcinkowa historia, opowiadająca o zaginionej dziewczynce i poszukującej ją pracownicy pomocy społecznej, Miriam. Mała Kiri ma trafić do rodziny zastępczej, przed oficjalną adopcją, Miriam organizuje wizytę biologicznego dziadka i jego drugiej żony. Podczas wizyty dziewczynka znika.

Kiri

Zobacz również: Troy: Fall of a City – teaser serialu BBC i Netflixa. Premiera już za tydzień!

Autorem serialu jest Jack Thorne, scenarzysta sztuki Harry Potter i Przeklęte Dziecko oraz takich produkcji jak The Fades czy This is England ’86/’88/’90.

Jeśli zastanawiacie się, skąd Wam się kojarzy nazwa stacji, to odpowiadają oni za takie seriale jak: Black Mirror, Misfits, Skins, IT Crowd, The Office, The End of the F***ing World, Humans czy oryginalne Shameless.

Źródło: Digital Spy | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Królowa CSS-a. Gra w strzelanki na padzie. Nałogowo ogląda seriale i filmy. Kocha Innerpartysystem, duet Wingard/Barrett i Harry'ego Keogha.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta