• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

We wczorajszym 10. odcinku SNL Polska rolę gospodarza pełnił Piotr Cyrwus. Udział w programie ikony polskiej telewizji nie mógł odbyć się bez żartów nawiązujących do telenowel. Zdecydowano się na wyśmianie  wszechobecnych scen z lokowaniem produktu w polskich produkcjach i w skeczu sprowadzano tę praktykę do poziomu kompletnego absurdu. W skeczu obok Piotra Cyrwusa wystąpili Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Michał Meyer, Magda Smalara i Monika Babula.

 

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

cyrwus snl polska 10 skecz lokowanie produktu showmaxfot. Showmax

Zobacz również: Bołądź i Fabijański w romantycznej parodii filmów Vegi od SNL Polska

Odcinki na żywo emitowane są w soboty o 21:00 na platformie Showmax. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale  YouTube SNL Polska.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube (Lokowanie produktu - SNL Polska)

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.