the old guard background Advertisement

SNL Polska – Piotr Cyrwus w skeczu parodiującym polskie telenowele

We wczorajszym 10. odcinku SNL Polska rolę gospodarza pełnił Piotr Cyrwus. Udział w programie ikony polskiej telewizji nie mógł odbyć się bez żartów nawiązujących do telenowel. Zdecydowano się na wyśmianie  wszechobecnych scen z lokowaniem produktu w polskich produkcjach i w skeczu sprowadzano tę praktykę do poziomu kompletnego absurdu. W skeczu obok Piotra Cyrwusa wystąpili Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Michał Meyer, Magda Smalara i Monika Babula.

https://www.youtube.com/watch?v=_1F7VC9WfXs 

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

cyrwus snl polska 10 skecz lokowanie produktu showmax

Zobacz również: Bołądź i Fabijański w romantycznej parodii filmów Vegi od SNL Polska

Odcinki na żywo emitowane są w soboty o 21:00 na platformie Showmax. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale  YouTube SNL Polska.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube (Lokowanie produktu – SNL Polska)

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?