Liga sprawiedliwosci

Alex Garland kręci serial science-fiction dla FX!

23 lutego swoją premierę ma najnowszy film Alexa GarlandaAnihilacja, z Natalie Portman w roli głównej. Niewiele ponad dwa tygodnie później, film ma się ukazać na Netfliksie w większości krajów. Jego reżyserskim debiutem była Ex Machina, nominowana do Oscara w dwóch kategoriach. W rozmowie z serwisem Fandango, Alex Garland opowiedział trochę o serialu, nad którym pracuje.

Projekt nie ma jeszcze tytułu, powstaje dla stacji FX. Będzie się składał z ośmiu odcinków, do których scenariusze są już napisane, a zdjęcia powinny rozpocząć się w tym roku. Prawdopodobnie Garland będzie reżyserem każdego z odcinków, ale nie jest to jeszcze potwierdzone. Jeśli chodzi o konkretny „kierunek” w szerokiej kategorii science-fiction, to ma to być aspekt technologiczny, podobnie jak w Ex Machinie i Nie opuszczaj mnie. Serial ma opowiadać historię świata, w którym teraz żyjemy, a nie w przyszłości.

anihilacja

Zobacz również: Anihilacja – Natalie Portman w rozszerzonym telewizyjnym spocie

Tytuł, obsada, ani planowana data premiery nie są jeszcze znane.

Źródło: Bloody Disgusting | Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

Królowa CSS-a. Gra w strzelanki na padzie. Nałogowo ogląda seriale i filmy. Kocha Innerpartysystem, duet Wingard/Barrett i Harry'ego Keogha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta